Sürdürülebilirlik
Image Alt

TOPLANTI SALONU

Keşfedin

IHLAMUR TOPLANTI SALONU

Mia Berre Hotels Fulya, İstanbul’un en canlı ve en merkezi semtinde olmasının yanı sıra iş merkezlerine olan yakınlığı sayesinde toplantılar için oldukça cazip seçenekler sunmaktadır. Donanımlı toplantı salonu sayesinde eş zamanlı kurumsal toplantılara olanak sağlamaktadır. Yüksek teknolojinin tüm donanımlarıyla yapılandırılan IHLAMUR TOPLANTI SALONU size çağdaş kültürün en içten konuksever ev sahipliğini sunar. İş seyahatiniz esnasında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak ve çok değerli olduğunu bildiğimiz vaktinizi boşa harcamamak için kullanmak isteyebileyeceğiniz tüm ekipmanları içeren toplantı salaonumuz otelimizin birinci katında bulunmaktadır. Ihlamur toplantı salonu; sınıf düzeninde 28 kişi, tiyatro düzeninde 45 kişi, konferans düzeninde 26 kişi olarak toplantılarınıza ev sahipliği yapmaktadır. Toplantı salonunda bilgisayar, yansıtma cihazı ve perdesi, TV, fotokopi, video kayıt cihazı, kablolu-kablosuz mikrofon, masa mikrofonu,ses düzeni, konuşma kürsüsü, havalandırma sistemi ve 24 saat teknik ekip desteği bulunmaktadır.

Toplantı ve Konferans Kayıt Sistemi

Misafirlerimizin toplantı sonrası değerlendirme ve arşiv amacıyla kullanabilecekleri, kayıt sistemi ve dvd çoğaltma olanağı da yararlanabilecekleri hizmetlerdendir.

Aydınlatma

Ayarlanabilir göz sağlığını tehdit etmeyen aydınlatma sistemiyle toplantı akışının daha hızlı ve akıcı olması hedeflemiştir.

Havalandırma

Toplantı salonumuza güçlü klima ve havalandırma sistemleriyle sürekli taze hava girişi sağlanmaktadır. Salon ısısı merkezi sistemden bağımsız olarak toplantı halindeki misafirlerimiz tarafından ayarlanabilmektedir.

Güvenlik

Misafirlerimizin, oluşabilecek herhangi bir yangın ve benzeri tehlikelerden korunması için tüm güvenlik önlemleri gelişkin sensörlerle sağlanmaktadır.

Salon Sınıf Tiyatro Konferans
Ihlamur 28 Kişi 45 Kişi 26 Kişi
Salon
Ihlamur
Sınıf
28 Kişi
Tiyatro
45 Kişi
Konferans
26 Kişi

You don't have permission to register